אודות

האדריכלות היא אומנות שימושית. האמנות באדריכלות מתקיימת רק מרגע שהיא עונה על הדרישות השימושיות ורק מרגע זה האמנות שבה מקבלת תוקף.
המעשה האדריכלי הינו מעשה רב מערכתי הפועל בשדה הפיסי והאסטטי של הבניה, אך גם משיק לשדות פיננסיים, תכנוניים ומשפטיים. תוצרו הינו ביטוי של המרחב התרבותי בו הוא פועל.
הלקוח הוא המניע של המעשה האדריכלי, מתן מענה מלא ללקוח הינו מיסודה של האדריכלות. יתר על כן, אנו מאמינים כי השילוב בין צרכיו של הלקוח לבין כלל הדרישות השונות המלוות כל פרויקט מעשיר את התוצר האדריכלי.
האינטגרציה של מכלול הדרישות לכדי מעשה בעל ערך אומנותי היא יופייה של האדריכלות, כוחה ואתגרה הייחודי.
משרדנו מתמחה בפרויקטים מורכבים ובמתן פתרונות יחודיים לפרויקטים אלה.
תחום העיסוק העיקרי שלנו הוא בנייה למגורים, אם תוספות לבניינים קיימים ואם בניינים חדשים, בעיקר בתל אביב.
במהלך העשור האחרון פעלנו בעשרות פרויקטים בשלבים שונים של תכנון, ביצוע וקבלת תעודת גמר. בנוסף, יש לנו ניסיון רב שנים בתכנון בתים פרטיים, תכנון פנים לדירות, משרדים ובתי קפה וגם פרויקטים ציבוריים.
בכל הפרויקטים שאנו מטפלים, אנו מבקשים לנצל את מרב הזכויות האפשריות ליזמים, ובד בבד עם זאת בוחנים את  הערכים העיצוביים והתרבותיים של הפרויקט.
כל השחקנים בשדה האדריכלות שותפים למעשה הבנייה. היזם והרשות, האדריכל, היועצים השונים, הקבלנים והמבצעים כולם בעלי ערכים, כללים ואינטרסים שונים וכולם פועלים יחד כדי ליצור את הבניין האיכותי והמרשים ביותר.
שיתוף הפעולה בין כל אלה מבטיח עבודה מהירה ותוצאות טובות, הבאות לידי ביטוי בבניין על ערכיו הכלכליים, האומנותיים, העירוניים והשימושיים.
תפקידנו כאדריכלים הוא לשלב בין האינטרסים השונים כדי לקבל את התוצאה המיטבית לכלל השותפים במעשה הבניה.
נשמח לפגוש אתכם ולפעול יחד להגשמת חזונכם.