אני מאמין

אדריכלות הינה אומנות שימושית. המעשה האדריכלי מורכב משדות קונקרטיים – כלכליים, פיסיים, משפטיים ורגולטוריים ובמקביל פועל בשדה התרבותי והאומנותי. ניסיוננו מראה כי רק אינטגרציה של כלל השדות מביאה למעשה אדריכלי משמעותי ומהווה מצב של WIN WIN בראשונה מבחינת הערך הכלכלי והשימושי ובנוסף מבחינת הערך התרבותי והאומנותי של הבניה אשר תורם אף הוא לערכו הכלכלי והשימושי של המבנה.
היזם, האדריכל, העיריה ,הרשויות הרגולטוריות, היועצים השונים, הקבלנים והמבצעים כולם שחקנים בעלי ערכים, כללים ואינטרסים שונים הפועלים במשותף לקבלת המוצר האיכותי והמרשים ביותר. תפקידנו כאדריכלים הוא להוביל, לנתח ולסנכרן את כלל המהלך לקבלת מבנה המממש את הפוטנציאל הגלום בו ומשיג את התוצאות המתגמלות ביותר המתבטאות הן במונחים כלכליים, והן במונחים שימושיים עירוניים ותרבותיים ומציע זהות יחודית.

 

קורות חיים:

אדריכל. יליד 1964.

2013 מייסד ובעלים של משרד יפתח ארד אדריכלים.
2004-2013 מייסד ושותף במשרד סומה אדריכלים.

2003 – M. ARCH מטעם Berlage Institute, Rotterdam, the Netherlands.-
תזת המחקר לתואר – “Tel Aviv – readings into the making of the body” היא תל אביב, האופן בו הdesire ההיסטוריים המכוננים של העיר והdesire הגופני היומיומי של המשתמשים בה מתבטאים בתכנון העירוני הייחודי של העיר, כל זאת מתוך ובהשלכה על תאוריות תשוקה וגוף של דלז וגואטרי.

1996 – בוגר B.ARCH בצלאל אקדמיה לאמנות ועיצוב, ירושלים.

1991 – בוגר BA.MD בהצטיינות, בית הספר לרפואה הדסה עין כרם.